TRWA REKRUTACJA NA SEZON 20152016. Zapraszamy dzieci do udziału w projekcie AKTYWNE WAKACJE. Odkrywać tajemnice żywiołów. Urządzać zawody sportowe i zgłębiać tajniki zdrowego odżywiania. Eksperymentować, sprawdzać i świetnie się bawić . Punkt Przedszkolny Ptasie Radio. Zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat prowadzimy zerówkę. Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ptasie Radio Warszawa, Bemowo jest zarejestrowany przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne. Jesteśmy z.

OVERVIEW

This web site ptasieradio-przedszkole.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have sifted nine pages inside the website ptasieradio-przedszkole.pl and found zero websites associating themselves with ptasieradio-przedszkole.pl.

PTASIERADIO-PRZEDSZKOLE.PL RANKINGS

This web site ptasieradio-przedszkole.pl is seeing alternating amounts of traffic all through the year.
Traffic for ptasieradio-przedszkole.pl

Traffic ranking (by month) for ptasieradio-przedszkole.pl

Traffic ranking by day of the week for ptasieradio-przedszkole.pl

WHAT DOES PTASIERADIO-PRZEDSZKOLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of ptasieradio-przedszkole.pl Mobile Screenshot of ptasieradio-przedszkole.pl Tablet Screenshot of ptasieradio-przedszkole.pl

PTASIERADIO-PRZEDSZKOLE.PL HOST

Our web crawlers diagnosed that a single root page on ptasieradio-przedszkole.pl took nine hundred and fifty-three milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
79.96.93.49

I found that this domain is utilizing the IdeaWebServer/v0.80 os.

ptasieradio-przedszkole.pl

DESCRIPTION

CONTENT

This web site states the following, "Zapraszamy dzieci do udziału w projekcie AKTYWNE WAKACJE." Our analyzers saw that the web page also stated " Urządzać zawody sportowe i zgłębiać tajniki zdrowego odżywiania." The Website also said " Eksperymentować, sprawdzać i świetnie się bawić . Zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat prowadzimy zerówkę. Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ptasie Radio Warszawa, Bemowo jest zarejestrowany przez Biuro Edukacji m. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne."

VIEW SIMILAR WEB SITES

Ptasie Radio

Miejsce to na mapie naszego ukochanego miasta przekształciliśmy w kawiarnię w 2005 roku. Na początku byliśmy jedyną w swoim rodzaju małą kawiarenką, trochę na wzór weneckich kafejek, miejscem spotkań studentów i artystów. Przy lampce wina i dymku z papierosa toczyły się długie dysputy do późnych godzin nocnych. Od tamtej pory trochę się zmieniliśmy. A co się u nas nie zmieniło? Croque Monsieur - 12 zł. Croque Madame - 12 zł. Do tego pomidor, ogórek o.

Programming Taskbook

0 and 2006, in particular, Turbo Delphi 2006 for Windows,.